formatka 5

Jak pracuje Poradnia? – wychodząc na przeciw potrzebom osób borykających się z brakiem czasu pełnimy usługi mobilne – spotkania odbywają się u klienta w domu bądź podczas spotkania biznesowego np. w restauracji na Zamku w Szczecinku.

formatka 5

Czy klientami Poradni są tylko osoby ze Szczecinka i Szczecina? –ze względu na mobilny charakter usług nie ograniczamy się do spotkań z klientami tylko z tych miast. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – zadzwoń 664 178 087 lub napisz info@zdrowoinspirujemy.pl, a przyjedziemy też do Ciebie! Cena dojazdu do klienta jest uzgadniania indywidualnie. Na terenie Szczecina i Szczecinka nie jest doliczana opłata za dojazd do klienta.

formatka 5

Czy Poradnia realizuje usługi na zlecenie klienta? – tak, dlatego jeśli w przedstawionej ofercie brakuje tego, czego potrzebujesz – skontaktuj się z nami tel. 664 178 087 lub napisz info@zdrowoinspirujemy.pl, a postaramy się pomóc!

formatka 5

Jak podjąć współpracę z Poradnią? – jeśli zależy Ci na promowaniu zdrowia, zdrowego stylu życia i szukasz osób, które pomogą Ci w realizacji Twojego pomysłu, skontaktuj się z nami! Zadzwoń tel.:664 178 087 lub napisz info@zdrowoinspirujemy.pl