1Cześć, jestem Ola Dydo, bardzo mi miło gościć Cię na mojej stronie! Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz. 🙂

Z zawodu jestem dietetykiem, prywatnie – mamą 4,5letniego Franka niejadka. Jak się okazuje: to idealna mieszanka do nieustannego szukania sposobów na (wytrwałą) edukację żywieniową dzieci (i ich rodziców :)). Całe szczęście to moja pasja, z przyjemnością i zaangażowaniem podzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem.

Jednak przede wszystkim zapraszam Cię do obserwacji naszej rodzinnej drogi ku zdrowemu odżywianiu, jak to mówię „ku odniejadkowaniu”. Na pewno nie zabraknie na niej naszych wzlotów i upadków, liczę na to, że uda mi się pokazać zarówno nasze sukcesy, jak i błędy i porażki, żebyśmy mogli wspólnie kroczyć nową drogą ku jedzeniu w bliskości, zaufaniu i wzajemnego szacunku. 

Dasz mi się porwać na tę przygodę?

 „Moja misja to edukowanie rodziców czym tak naprawdę jest i nie jest niejadkowanie. To wspólne dążenie drogą ponownego poznania się rodzica i dziecka, aby we wzajemnej akceptacji i zrozumieniu odczarować jedzenie. Uważam, że nie w jadłospisach, a w edukacji żywieniowej podszytej dużą dawką zdrowych inspiracji tkwi cała nadzieja na zmianę nawyków na zawsze.