Warsztaty i szkolenia / 5 stycznia 2015

7 etapów zmiany nawyków żywieniowych

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze, ale ciągle Ci to nie wychodzi? Podejmujesz kolejne kroki, kolejne próby, a wszystkie zawsze kończą się tym samym – powrotem do starych przyzwyczajeń i przybieraniem masy ciała?

Tym razem podejdź do tego inaczej

1. Zastanów się DLACZEGO chcesz to zrobić. Dlaczego potrzebujesz właśnie takiej zmiany? Znajdź powód, poszukaj motywacji. Pamiętaj – TYLKO Ty masz decydujący wpływ na to, jak wyglądasz! I TYLKO Ty możesz dokonać zmiany, nikt nie zrobi tego za Ciebie. To bardzo ważne – inaczej będziesz ulegać pokusom, zachciankom, przez co będziesz oddalać się od osiągnięcia celu.

2. Znajdź grupę wsparcia. Otocz się ludźmi, którzy Ci pomogą realizować to ważne zadanie. Dlaczego? Dobrze mieć zawsze obok siebie kogoś, kto Cię szczerze wspiera i kibicuje, byś wytrwał i nie pozwolił Ci się poddać.

3. Stosuj metodę małych kroków – nie chwytaj wszystkich srok za ogon! Lepiej zacząć od wyznaczenia sobie drobnych zmian, a nie od razu zmiany całego stylu życia. Na obecne nawyki pracowałeś kilkanaście/kilkadziesiąt lat – nie zmienisz tego w dzień ani w tydzień! Aby zmiana dokonała się na trwałe – potrzeba na to czasu

4. ….

Zainteresował Cię ten temat? Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz dowiedzieć się, co należy zrobić, żeby się wreszcie udało?

Więcej o tym, jak dokonać zmiany na trwałe dowiesz się podczas naszych WARSZTATÓW „7 etapów zmiany nawyków żywieniowych”

ZAPISY RUSZAJĄ WŁAŚNIE DZISIAJ.

Zgłoszenia przyjmujemy na maila: info@zdrowoinspirujemy.pl lub telefonicznie: 664 178 087

Miejsce: Centrum Konferencyjne Zamek w Szczecinku, cena 199zł, liczba miejsc ograniczona.

Poznaj narzędzia, dzięki którym wreszcie uda Ci się dokonać zmiany i daj zainspirować się na dobre!

Serdecznie zapraszamy!!!

TERMINY WARSZTATÓW WKRÓTCE!!!


Tags:  coaching dieta dietcoaching dietetyczny dietetyk dietetyka edukacja edukacja żywieniowa jadłospis media odchudzanie pełnia zdrowia poradnia prasa promocja promocja zdrowia regeneracja szkolenia warsztaty wczasy zdrowie zmiana żywienie żywieniowy


You might also like